ATRAKCYJNE OFERTY SERWISOWE DO TWOJEGO BMW W WIEKU OD 5 LAT.

#WHATEVERHAPPENS. BMW SERVICE 5+.

ATRAKCYJNE OFERTY SERWISOWE DO TWOJEGO BMW W WIEKU OD 5 LAT.

Nie musisz rezygnować z autoryzowanego serwisu, jeśli Twoje BMW Skończyło 5 lat.

Twoje BMW ma więcej niż 5 lat? BMW Service 5+ zapewni Ci spokój i utrzymanie wartości Twojego BMW. Przegląd pojazdu, czy wymiana części eksploatacyjnych – w BMW Service 5+ korzystasz wybranych usług serwisowych i oszczędzasz. Ciesz się atrakcyjnymi warunkami oraz poczuciem, że Twoje BMW jest w najlepszych rękach. #whateverhappens

TWOJE EKSKLUZYWNE KORZYŚCI Z BMW SERVICE 5+.

  1. Oszczędność w przypadku samochodów od 5 lat
  2. Najwyższa jakość obsługi gwarantowana przez specjalistów BMW
  3. Utrzymanie wartości Twojego BMW w długiej perspektywie
  4. Stosowanie oryginalnych części BMW
  5. Zrównoważony obieg części dzięki Value Repair

CZYM JEST BMW SERVICE 5+?

BMW Service 5+ to ekskluzywna oferta serwisowa do samochodów w wieku od 5 lat. Wymiana oleju, serwis hamulców czy przegląd pojazdu: nasza korzystna cena obejmuje robociznę i wszystkie wymagane oryginalne części BMW.

BMW SERVICE 5+ W SKRÓCIE.

Jesteśmy idealnym partnerem, z którym będziesz cieszyć się swoim BMW jeszcze przez długi czas. W ramach BMW Service 5+ oferujemy Ci w dobrej cenie wysokiej jakości serwis oparty na doświadczeniu specjalistów BMW i stosowaniu oryginalnych części BMW.

 PRZEGLĄD POJAZDU.

PRZEGLĄD POJAZDU.

Za pomocą naszych innowacyjnych metod diagnostycznych i komputerowych sprawdzamy istotne funkcje Twojego BMW i natychmiast usuwamy drobne usterki wynikające z eksploatacji – jest to decydujący czynnik dla bezpieczeństwa i zachowania wartości Twojego pojazdu.
 KONSERWACJA I ZUŻYCIE.

KONSERWACJA I ZUŻYCIE.

Nawet wysokiej jakości części z czasem ulegają zużyciu. Dlatego sprawdzamy dla Ciebie hamulce, mikrofiltr i pióra wycieraczek – i w razie potrzeby wymieniamy je wyłącznie na oryginalne części BMW.
VALUE REPAIR.

VALUE REPAIR.

W przypadku samochodów BMW w wieku od 5 lat stosujemy starannie regenerowane oryginalne części BMW odpowiadające dokładnie takim samym wymogom jakościowym BMW jak nowe części. Nasz Value Repair Service zapewnia zrównoważone naprawy samochodu w atrakcyjnej cenie.

CZY DO MOJEGO MODELU BMW OFEROWANA JEST USŁUGA BMW SERVICE 5+?

Umów się na wizytę serwisową już dziś.

Jeśli masz BMW, które skończyło 5 lat, umów wizytę serwisową i oddaj je w ręce naszych specjalistów. Możesz wygodnie umówić wizytę online. Zachęcamy także do poznania wszystkich możliwości wynikających z usług BMW Service Online.

BMW X1

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Chcesz cieszyć się całkowicie beztroską jazdą? Dzięki BMW Service Inclusive możemy zaoferować Ci oferty dostosowane do Twoich potrzeb, aby zapewnić Ci w dłuższej perspektywie oszczędność kosztów utrzymania. Rozszerzenie obsługi do BMW Service Inclusive Plus pozwala również pokryć koszty konserwacji i części eksploatacyjnych. Dokonaj wygodnie jednorazowej stałej opłaty i ciesz się pełnym serwisem w wybranym okresie lub do osiągnięcia limitu kilometrów.

Odkryj teraz
BMW X1

KOMPLETNA OFERTA SERWISOWA BMW.

Aby cieszyć się jeszcze bardziej beztroską jazdą, zapoznaj się z naszymi pozostałymi atrakcyjnymi ofertami serwisowymi i znajdź dokładnie taką, która najlepiej pasuje do Twojego BMW i Twoich indywidualnych potrzeb.

Dowiedz się więcej

BMW SERVICE 5+: NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA I ODPOWIEDZI.

BMW VALUE SERVICE - ZAPYTAJ O OFERTĘ.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Premium Arena JTB sp. z o.o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody