mapa drogowa

WŁAŚCIWY KIERUNEK.

DWULETNIA SUBSKRYPCJA SYSTEMU NAWIGACYJNEGO BMW.

Co roku zmianom ulega około 15% sieci drogowej. Aby wyjść naprzeciw potrzebom kierowców, BMW oferuje optymalne rozwiązanie w postaci 2 letniej subskrypcji mapy drogowej BMW, obejmującej nawet do czterech aktualizacji rocznie, dzięki temu możesz dotrzeć do celu bez niepotrzebnych objazdów.

Aktualizacja cyfrowej mapy drogowej BMW zawiera o wiele dokładniejsze, aktualne mapy dla Europy Środkowo-Wschodniej, z bazą danych Ważnych Miejsc (POI) i wszystkimi Autoryzowanymi Serwisami BMW. Zapewnia pokrycie 100% dróg prowadzących do miejsc zamieszkania, 93% dostępnych adresów oraz ponad 701 878 km dróg wszystkich kategorii.

Dzięki subskrypcji map drogowych z pewnością dotrzesz do celu bezpiecznie i na czas. Chętnie udzielimy Ci informacji na temat odpowiedniej aktualizacji do Twojego systemu nawigacyjnego.

Jeśli już posiadasz wykupioną wcześniej aktywną subskrypcję map, skontaktuj się z nami w celu instalacji najnowszej wersji.

BEZPIECZNIE DO CELU.

Dzięki aktualnym danym nawigacyjnym można zawsze znaleźć najlepszą trasę, zapomnieć o żmudnym szukaniu właściwej drogi i niepotrzebnych objazdach. Oznacza to oszczędność nie tylko czasu, ale i paliwa.

Trójwymiarowe modele miast, zdjęcia satelitarne oraz komunikaty o ruchu drogowym RDS/TMC – w zależności od modelu BMW, systemu nawigacyjnego oraz jego konfiguracji Twój „cyfrowy pilot” zapewnia szeroki wybór informacji i usług. Są one szczególnie przydatne i skuteczne w połączeniu ze zaktualizowanymi mapami.

aktualizacja nawigacji
subskrypcja systemu nawigacyjnego

CYFROWA MAPA DROGOWA BMW.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Premium Arena JTB sp. z o.o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody